Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Crveno lice

Igo150

Pozdrav.Od rođenja su mi jako crveni obrazi i dio između obrva i kose,prema obrazima.Nadam se da sam dobro objasnio.A pošto sam svijetlog tena to se jako izražava.Da li postoji kakva krema za ublaživanje tog crvenila.Uskoro će mi 20 god(ako vam to ista znaci).

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pokušajte s Diroseal cr. (Avene) ili Roseliane (Uriage). Općenito, za takve promjene ne treba očekivati zadovoljavajuće rezultate.

hanna.2345

Molim vas da mi pomognete. Imam 29 god. i imam neku crvenu fleku na bradi.Pojavila mi se prije par godina i bila je sasvim mala, medutim s vremenom je sve veca. Isto tako nekada se skoro skroz povuce pa sve tako. Takode me zna svrbiti. Sta da radim! Bila sam par puta kod dermatologa i dobivala sam neke kreme ali nista.
Molim vas pomozite!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Jedino što možete učiniti je da odete kod drugog dermatologa, ali u fazi pogoršanja.