Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Da li postoji...?

znatiželjna 21

Poštovani,molim Vas za pomoć!
Imam dosta slabu i rijetku kosu. nikada nisam imala jako gustu kosu, ali sam imala puno gušću i čvršću nogo danas. Počela sam piti tablete tj. vitamine Nutrival za kosu kako bi je ojačala. O rezultatima nemogu ništa reći jer sam ih tek danas počela piti. No, kako mi se unazad par godina kosa prorijedila htijela bi nešto da mi potiče rast kose. Stoga bih Vas molila ako mi možete preporučiti neke preparate koji doista potiču rast nove, mlade kose! Hvala unaprijed!

dr. Dinko Kaliterna

Postoji niz preparata koji potiču rast kose no treba ih prilagoditi prema uzroku ispadanja kose što je bitno za uspjeh. Od šampona savjetujem preparate Dr. Kremer od firme Jericho i njihovu masku. Svakako potrebno je napraviti niz pretraga tipa vađenje krvi i eventualno ginekološki pregled.