Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

dijagnoza

martin

Prorijeđena kosa uz očuvani čeoni rub, u nalazu trihograma telogeni efluvij, je li to karakteristično za androgenetsku alopeciju, te pomaže li tu minoksidil

dr. Dinko Kaliterna

Navedeni podaci ništa ne znaće jer ne znam niti dob, spol i ostale podatke. Ovisno o uzroku je li vanjski uzrok ili unutarnji ovisi da li minoksidil pomaže. Trebalo uraditi neke krvne pretrage i najvažnije pregled koji najviše govori. Nalaz trihograma je nespecifičan.