Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

dječiji šampon

Poštovani zbog posla sam prisiljen svakodnevno prati kosu do sada sam koristio dječije šampone ali sada sam čuo da oni nisu baš najbolji izbor za odrasle dali je to istina?Koji bi vi mogli preporučiti za svaki dan?Probao sam još od klorane s kininom za jačanje kose ali neznam dali ga smijem svaki dan koristiti hvala na odgovoru!!!!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Dječje šampone mogu koristiti i odrasli. Pogotovo ako je potrebno češće prati kosu (što je i kod Vas slučaj). Mislim da nema prepreke da i Kloranov šampom koristite češće.