Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

ell cranell alpha

K

Molio bi vas da mi kažete vaša saznanja ili možda iskustva u vezi ell cranell alpha. koliko je učinkovit?ima li ga kod nas u ljekarnama i cijena? može li se kombinirati uz minoxidil? Dali se isplati probati? ZAHVALJUJEM

dr. Dinko Kaliterna

Može se kombinirati skupa s minoksidiliom najbolje od 5% koncetracije. Možete probati u nekim privatnim apotekama npr Mandićpharm. Ja bih svakako ga isprobao. Radi se o pouzdanom i jako dobrom lijeku.