Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

zabrinuta

anita

Postovani, kraj uha od rodnjenja imama madez, pigmentiranu izbocinu koja je s godianma postala nesto veca, iznad povrsine koze je i izleda kao niz malih bobica, a zanju tu i tamo niknuti dvije-tri dlacice, koje odstranim rezanjem.Nikadanije krvarlilo,ali u zadnje vrijeme me moja okolna upozorava da bih trebala pogeldati .Ne boli me, ne kravari, nista se dramaticno ne dogadja, ali tu i tamo u posljednje vrijeme osjetim kao da je taj dio malo utrnut. Melanom?
Srdacan pozdrav

dr. Dinko Kaliterna

Ne mora značiti te bih svakako savjetovao pregled da se uklone sve sumnje.