Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Gljivice???

Kimi87

Imam neke male gljivice na penisu, odnosno na glavicu. Zanima me da li se to moze lijeciti kakvom kremom ili se mora direktno kod doktora ici, posto mi je malo neugodno.

Lenka Oremović, dr. med.

Budući da ne navodite kožne simptome preporučam da se obratite liječniku koji će postaviti dijagnozu i na osnovu toga i liječenje.Koža spolovila je vrlo osjetljiva i nije uputno da sami koristite lijekove na osnovu vaše procjene.