Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Hemoroidi ili genitalne bradavice

ido_always

Poštovanje,

primijetio sam prije dva dana malenu izbočinu na analnom području. Stvorila se vrlo iznenadno i brzo. Liči na kuglicu, možda veličine 3/4 nokta malog prsta. Plavkaste je boje... vjerojatno zbog vene. Da li je riječ možda o početku hemoroida ili je možda riječ o bradavici? Molim Vas pomozite i recite što mi je činiti.

Unaprijed zahvalan!

Dr. sc. Ivana Nola, dr. med.

Poštovani,
najvjerojatnije je riječ o hemeroidu, no savjetujem Vam pregled, jer dijagnoza se može potvrditi samo klinički.