Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Hemoroidi ili bradavica?

ido_always

Poštovanje,
primijetio sam prije dva dana malenu izbočinu na analnom području. Stvorila se vrlo iznenadno i brzo. Liči na kuglicu, možda veličine 3/4 nokta malog prsta. Plavkaste je boje... vjerojatno zbog vene. Da li je riječ možda o početku hemoroida ili je možda riječ o bradavici? Molim Vas pomozite i recite što mi je činiti.

Unaprijed zahvalan!

wolf

Poštovani!
Ja imam isto pitanje, samo je kod mene situacija malo drugačija. Ta izraslina mi se stvorila iznad analnog otvora, ali je normalne boje..Ponekad me zna peckati, ali me inače ne boli.Također, pri dodiru ili pipanju, nema nikakvih bolova. To je više nešto kao kožnata izraslina, a veličine oko 1cm..

Hvala!