Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Herpes

Kufi

Molim vas da mi odgovorite,imala sam herpes labialis,skoro je prošlo,ostala je vrlo mala krastica i pružila sam partneru oralni sex,hoće li se prenijeti na njega i da li će biti nekih komplikacija?
Moram samo napomenuti da sam u tom momentu imala viro-merz gela na ustima.Tim dijelom i nisam doticala partnera.

Please help!!!

Hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Ako je herpes bio u prolazu šanse da parter dobije su mare. Komplikacija ne bi trebalo biti.