Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

ipl ili laser za rosaceu

ria

Ustanoveljena mi je rosacea prije 3-4 godine. od tad sam isla na IPL tretmane i cini mi se da su mi pomogli. Sada imama sansu da idem na laser tretmane ali nisam sigurna koji su bolji. Neko mi kaze da je ipl ucinkovitiji. Molim vas recite koliko je dobar laser i dal ga preporucujete. Ako vec nemam sansu da vise idem na IPL , da li je i alser dovoljno dobar?
Hvala
Ria

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Važno bi bilo znati o kojem je laseru riječ. Postoji mnogo vrsta lasera, a nisu svi za sve probleme i dijagnoze.