Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Ispucana kosa

Lidija

Da li postoji neki nacin da se oporavi ispucana kosa,vrhovi osim sisanja?
Imam kosu do brade i trebala bi ju sigurno bar na kratko osisati da se srezu svi ti ispucani vrhovi a to ne zelim.......... Kosa mi je prije 6,7mj jako pucala da sam cak planirala ici kod dermatologa. Sad je malo ipak narasla,situacija je bolja... Koristila sam neke specijalne sampone i to mi je malo pomoglo.

dr. Dinko Kaliterna

kosu što manje čeljajte tj četkajte te nikako s fenom ne sušite kosu, kod pranja kosa mora biti suha da bi radili frizuru tj česljali je te probajte program za kosu od Jericha što će vam pomoći