Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

izbor sampona

Nikola

Postovani doktori,
Koji bi ste od navednih sampona preporucili za umereno do jako masnu kosu ( intenzitet zavisi od vremenskih prilika). Znaci, Sebophane- Uriage, Sabal- Ducray, Argeal- Ducray I Dercos ( lihto plav) ? Vichy. Procitao sam njihova uputstva ali nemogu da procenim koji je najsoodvetniji za mene. Koza glave je dobra, nema crvenila I peruti, jedino me ponekad pecka na nekim mestima. Inace koristim I Pilfud 2% vec duze vreme.
Hvala!

dr. Dinko Kaliterna

Savjetujem prvo od Dr Kremera šampon za masnu kosu potom od Ducraya dok drugi šamponi su također dobri.