Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Propecia

Goran

Poštovani!

Imam 25 godina i u zadnjih godinu dana pojačano ispadanje kose. Kosu sam ošišao na pola centimetra i isti dan počeo piti propeciu. Ispadanje se u potpunosti zaustavilo.
Nakon 20 dana sam zamjetio cca 12-15 vlasi novih koje rastu.
Isto tako iz jednog korijena sam primjetio da mi rastu sitne nove vlasi.
Moje pitanje glasi:

Da li je od propecie moguće da nakon samo 20-ak dana se primjeti sitna kosa (ne golim okom već kamerom) velićine 2-5mm?
I da li je moguće da već prvih par dana nakon uzimanja prestane padanje kose kao što se kod mene dogodilo.

S poštovanjem, Goran!

Goran

Ps. krivo sam napisao --mislio sam na 12-15 vlasi po cm kvadratnom.