Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

izraslina

mmmm14

Dobar dan!Na glansu sam primjetio nesto kao mali mjehurić to se vidi i ovako ali nekak jedva to vidim samo pod jakim svijetlom na drugim dijelovima imam isto tako nesto pa ako znate o cemu je rijec molio bih vas da mi kažete
Hvala unaprijed!

Dinko Kaliterna, dr. med.

Ovako mogu samo nagađati bez da vidim jer ima dosta bolesti i stanja koje tako izgledaju, javite se dermatologu na pregled.

mmmm14

doktore hvala vam na odgovoru ali me zanima možete li mi navesti neke od tih bolesti hvala

Dinko Kaliterna, dr. med.

herpes, alergija, gljivične bolesti, ...