Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

celavost u mladosti

michael

Relativno sam mlad i izgubio sam dosta kose,a krvna slika mi je uredna, dok mi osim oca u obitelji niko nije ćelav. Zanima me da li postoji mogucnost povratka vlasišta prirodnim putem bez znatnih posljedica, jer ih ipak svi lijekovi moraju imati. Ili mozda cak nacin ili ideja kako se lakse nosit sa svim tim. Hvala

Dinko Kaliterna, dr. med.

Jedino trajno riješenje je presađivanje kose dok za prirodne trajne metode ne znam.