Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

koristenje pilfuda

josip

Cisto me zanima posto sam dosta citao o ovom preparatu, i odlucio ga uzest i dat ga sebi za terapiju, kako se on koristi.. Mislim na taj losion..

Dali se nanosi svaki dan na mjeso gdje je kosa prorijedena, ili se nanosi nakon pranja kose ??

I jos me zanima, nakon nanosenja odnosno utrljavanja na vlasiste, dali se moze taj dio glave osusit fenom, tj. susilicom za kosu, da ne izlazim mokre glave vanka.. ?
Hvala..

dr. Krešimir Kostović

Preparat se koristi 2x dnevno neovisno o pranju kose. Fen možete koristiti.