Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Atopski dermatitis

Uros

Postovani doktore. Imam 24god i imam atopski dermatitis.Poseban problem mi pretstavljaju otekli kapci. Da li bih smeo koristiti protopic za njihovo mazanje ili treba izbegavati podrucije oko ociju?

dr. Krešimir Kostović

Protopic smijete koristiti i na kapcima. Ono što se relativno često javlja je osjećšaj pečenja i svrbeža, ali to traje samo prvih desetak dana primjene i to do pola sata nakon nakon mazanja. Zbog toga ne morate prekidati primjenu.