Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

kosa

nikola

u posljednje vrijeme sve više mi opada kosa na tjemenu,iznad sljepoočnica,iznad čela pa po cijeloj površini glave sve do tjemena,uglavnom po čitavoj glavi, kao da ćelavim. koža mi se ljušti, opazio sam bijele ostatke pod noktima ali i na kosi, kao nekakva jača prhut. moram reći da me glava na tim mjestima ponekad užasno svrbi. perem kosu sa šamponom od koprive. molim za pomoć. unaprijed hvala

dr. Krešimir Kostović

Moglo bi se raditi o androgentskoj alopeciji uz seboroičku komponentu, ali najbolje bi bilo da se obratite dermatologu kako bi se točno utvrdilo o čemu se radi.