Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

kosa

xxx

pozdrav!
Nekoliko god.sam imao probleme sa kosom(opadanje,prhut,seboreja,upala vlasista), to je počelo sa 17god,da bi na kraju ustanovili da je za to kriva upala krajnika,infekcija stafilokokom.Krajnike sam vadio,a uz to bio sam još i na terapiji Diflucan-tablete,te Itrac 3, 3-4 mjeseca nakon tonzilektomije došlo je do povecanog ispadanja(citao sam da je to normalno nakon svake operacije,a i te tablete diflucan i itrac 3 isto da uzrokuju ispadanje,)sto je dovelo do vidljivog prorjeđenja,Inace sada ni nista ne opada.Zanima me koliko ce vremena biti potrebno da se to obnovi?Poceo sam koristiti chronostim losion da potakne rast.
Zahvaljujem unaprijed!

mr.sc.dr. Suzana Ljubojević

Obično je potrebno 6-8 mjeseci uporne terapije da bi se vidjeli očekivani rezultati!