Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Kud baš meni!?Crvenilo na penisu.......

kosijenac

Ovako ide moja priča->Povijest bolesti:Prije otprilike 2 godine radio sam svaki dan po 12h fizički posao sklapanja armatuere i zidova,te ostalih objekata vezanih za autošou!To se sve odvijalo negdije u 2 mjesecu a radilo se u zatvorenome!U to vrijeme prestao sam sa mjenjenjem cura i to prije 2godine prije nego što mi se to počelo događati!Jer mi se zgadila ta ispraznost u tome i više nisam pronalazio početničku čar,te sam se htio na neki način izdić iznad toga nebi li se osijećao čišće.No da prijeđem na problem,kako sam nosio kombinezon,a u toj dvorani je zrak bio sigurno isušen,primjetio sam da su mi usnice jako ispucale usljed teškog rada i kao što sam rekao isušenog zraka!Za dan,dva počela mi se sušit kožica na penisu i kako to nisam uzeo ozbiljno jer nisam osjetljive prirode,sve prehlade brzo svladam,tako da nisam previše pažnje obratio na to!Onda se počelo dešavati to da su mi se otvorile ranice na kožici penica,te usljed djelovanja mokraćne kiseline one su se proširile i boljele ko vrag!Tada sam stavljao gumicu ispod glavića da mi kožica ne prelazi glavić te da nebude u kontaktu sa mokraćom i da to zaraste!e sam usput to mazao sa kremama,kamiličnim itd.,nijednom specijaliziranom!To se povlačilo i pojavljivalo,sve ovo vrijeme!Tako da koz zaraštanja kožice su mi se desili podljevi koji su srasli u mesu i svrbe me ko vrag!I dalje mažem kremom,nekom ljekovitom,pa s vremenom nestane pa se opet pojavi!Više mi je dosta da se s tim hrvam a neugodno mi je otvorit se nekome,pa eto hvala Bogu tu mogu vama!Volio bi da te sitne podljeve,kao skroz malene kvržice na kožici penisa nekako odstranim,ali to nebi sam radio.Pa vas molim da me uputite šta da učinim,jer eto kako se iz sitnice desi slon!Unaprijed zahvaljujem,isto tako mi je jako neugodne pred doktorom ili doktoricom pokazivat svoj spol ali šta ćeš ako žene idu kod ginekologa a one su osjetljivije duše onda nebi trebalo bit problem,he he!Unaprijed hvala na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod Vas se ne može preko računala postaviti dijagnoza biti preporučiti terapija.