Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Guljenje kože na jagodicama

mehatronicar

Prije otprilike 2 tjedna počela mi se guliti koža na jagodicama...imam 23 godine....alergičan sam na kućnu prašinu i grininje...imao sam problema sa gljivicama(candida)....zanima me dali trebam obraćati veću pažnju na to(obratiti se doktoru)?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Radi se o nekom obliku kontaknog dermatitisa, te bih Vam preporučio da se javite liječniku.l