Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Kvržica na penisu

Ivek23

Imam pitanje.Prije nekoliko mjeseci sam primjetio kvržicu na desnoj strani penisa.Točnije 2-3 cm od korjena penisa,pod kožom.Tako da ju mogu primiti i povući.tvrda je i bezbolna.No nekad kad ju stisnem iz vrha izađe nešto.Slično kao kad stisnem prišt.Veličine je možda 2-3 milimetra u promjeru.Zanima me dali je to nekakvo začepljenje zlijezde ili nešto ozbiljno.Još nisam bio kod doktora.
Hvala unaprijed

Dinko Kaliterna, dr. med.

Ako dobijete bijelkasti sadržaj onda je začepljenje lojne žljezde što je bezopasno.

malik

Pozdrav! Imam isti slucaj i to vec duze vrijeme pa me zanima da li se ta kvrzica tj. zacepljena lojna zlijezda moze kako ukloniti uz pomoc nekakve kreme? Hvala unaprijed

dallas

Pozdrav!

I ja sam primjetio kvržicu na penisu, samo što ja mislim da se moja nalazi "u koži", tj. kako natežem kožu tako se položaj kvržice mijenja. Jeli i to lojna žlijezda?
Hvala

A194

postovani
vec 1 i pol mjesec imam tvrdu kvrzicu na penisu nalazi se 1cm ispod glavicka,
velicine je pola zrna graska,nalazi se pod kozom,ne boli i ne povecava se tjekom erekcije uvijek je na istom mjestu
siguran sam da nije upaljena lojna zljezda
unaprijed hvala

Ps.Ako neznate sto je ta kvrzica iz prilozenog opisa molim vas da mi kazete sto bi to prema vasem misljenju moglo biti