Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

mladeži

glorija36

Poštovani,imam djevojčicu staru 10 godina i ima dosta mladeža po tijelu.Svjetlije je puti.Mladeži su dosta tamni i svake godine sve veći.Da li se zbog toga trebam zabrinuti .
Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Općenito, ne morate biti zabrinuti. Veći broj madeža ne mora biti problem sam po sebi. Madeži se povećavaju kako dijete raste. Naravno, pitanje je kakvi su ti madež. O tome ovisi definitivni odgovor na Vaše pitanje koji ćete saznati na dermatološkom pregledu.