Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

murad kozmetika i tretmani za rosaceuu

ria

Doktore upravo sam dobila informaciju od lekara iz ZAgreba da su tretmani MURADOVOM kozmetikom za rosaceuu jako dobri i da daju fantasticne rez\ulate. Molim vas recite sta msilite o tome. DA li msilite da je bolje ici na to ili na laser(javicu vam naknadno o kom se laseru radi).
A tretmani IPL-om koje sam imala do sad su (bar mi ej tako ta Dr rekla 560 NM LUMENIS , jacine 23-32 J. Eto to ej ejdino sto znam.
Sta da radim:tretman laserom ili MURAD tretmani?
hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nisam upoznat s Murad kozmetikom, te je niti preporučujem. Medicinska kozmetika se može kombinirati s laserskim ili IPL tretmanom, te nije pitanje ili kozmetika ili laser. Dapače, najčešće i preporučujemo kombinaciju lokalne terapije, antibiotske terapije na usta, a ponekad i laserskog tretmana ili IPL-a.