Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

nešto u pupku

boss91

trebam pomoć, primijetio sam nešto crno u pupku, izgleda kao mladež, samo je duguljasto, oko pola centimetra, malo je uzdignuto, ne izlazi ništa iz toga, uvik je isto, samo stoji u pupku, što bi to moglo bit??

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Kod vas bi se moglo raditi o pigmentiranom madežu, ali za konačnu dijagnozu bio bi potreban dermatološki pregled. S obzirom da navodite da se promjena ne mijenja, vjerujem da nemate razloga za brigu.