Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

opadanje kose

only_one

Poštovani, imam veliki problem sa opadanjem kose. Prije skoro 3 mjeseca sam operirala zuc, i nakon toga bla na strogoj dijeti. I sad unazad mjesec dana kosa mi se skroz prorijedila. Da li je moguce da mi je to od te dijete i koji biste mi preparat preporucili (da djeluje) happy
Zahvaljujem!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moguće je da je od dijete. Ako je tako, kosa će se oporaviti za 3-4 mjeseca. Možete pokušati 2% minoxidil tekućinu 2x puta dnevno kroz nekoliko mjeseci.