Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

ozljeda nokta

tamara1593

Poštovani,
prije otprilike mjesec dana, udarila sam noktom o stol, te pošto su bili dugački od siline udarca potpuno mi se odvojila ploča nokta od podloge.Nakon toga primijetila sam da mi novi nokat raste iz korijena, no međutim kada naraste otprilike 1mm kao da se i taj dio odvoji od podloge ponovno. Trebam li još pričekati neko vrijeme i vidjeti hoće li se to s vremenom popraviti ili preporučate odlazak specijalistu? Pozdrav

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pričekajte još mjesec, dva. Za oporavak nokta je potrebno više mjeseci.