Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

pomoc

ivo

bok ja imam 17 godina imam jako zute dlanove i lice ne znam imam li mozda zuticu jesam li bolestan pomozite molim vas

mr.sc.dr. Suzana Ljubojević

Savjetujem Vam da se obratite nadležnom liječniku, koji će kliničkim pregledom i eventualnim labaratoriskim nalazima ustanoviti o kakvom je poremećaju riječ. Inače žuti dlanovi mogu se javljati u osoba koje pretjerano putno jedu naranče, mandarine, mrkvu (dakle voće i povrće koje sadrži žutu boju)!