Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Pomoć

mmmm14

Postovani evo opet ja na glansu kod one rupe ureta ili kako vec na glansu odakle mokrim sam primjetio nesto kao one papile corona glandis mislim da sam dobro napisao molim hitan odgovor jer me je strah da nemam rak penisa hvala unaprijed

mmmm14

i primjetio sam da imam nekakvo crvenilo ili nekakvu ranicu u ureti malo pece kada se dodirne molim vas da mi sto prije odgovorite hvala