Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Pomoc molim!

Major22

Evo... imam 15 godina i pocinjem se zabrinjavati ... prije sam imao male kvrzice na penisu , kao sta sam procitao da su to neka zacepljenja (iz njih izlazi bjelo kad se stisnu , kao prist) ... nikada nisu boljela i nisam se brinuo , jer je bezopasno kako sam procitao ... Uglavnom .. danas ujutro dok sam se tusirao nisam primjecivao nista neobicno , do sada oko 9 sati navecer nisam opipao veliku kvrzicu ...velicine je 3x3 mm ... izmedu testisa je i penisa (vise na penisu)... Najednom je nastala ... da pricekam koj dan da vidim kakvo je stanje ili? Imam sistematski pregled 3.3 (skola) pa da pitam tamo? Moze mi netko pomoci molim vas? Trebao bi se zabrinuti? Malo me pece ... ty sad me pocelo dok sam ispipiao s rukom vise puta (do prije 10 minuta nisam nista osjetio , niti da ju imam , sto sad da)... pece me dok se micem ili stiscem kvrzicu ... inace je ni ne osjecam ...

Hvala Vam na pomoci!

Dinko Kaliterna, dr. med.

Promjene ne dirajte nikako ! Javite se vašem dermatologu da se vidi je li treba što poduzeti.