Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Prekomjerno znojenje

Antonia

Zamolila bih vas za savjet u vezi prekomjernog znojenja. Već duže vrijeme imam taj problem kojem ne znam uzrok. Radim u velikoj firmi i u stalnom sam kontaktu s ljudima i to mi predstavlja veliki problem. Najviše se znojim dok sam na poslu, a nakon posla i preko noći vrlo se malo ili uopće ne znojim.Da li bih trebala obaviti neke pretrage(koje) ili se radi o stresu? Hormoni štitnjaće su u redu a isto tako i kompletna krvna slika. Da li će pojačano znojenje ikada proći (ako promijenim posao) ili je trajno kada se jednom pojavi? Molim Vaš odgovor. Unaprijed se zahvaljujem.

Antonia

dr. Krešimir Kostović

Sve ukazuje da je kod Vas prekomjereno znojenje psihogene etilogije tj. zbog pojačanog stresa na poslu.

ivana

imam problem sa prekomjernim znojenjem,to je najcesce znojenje iznad usta,po celu,ispod ruke i takoder imam problem sa dlakama po licu sto mi uzasno smete.molim vas recite u cemu je problem i sta da radim.