Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

preparati za kosu

Majda

Poštovani dr. Kostovic,

Kao prvo, hvala na strpljenju i odgovorima na dosadašnja pitanja.
Zanimalo bi me i
- da li se u RH može nabaviti još koji preparat na bazi minoxidila osim Pilfuda?
- Da li je po Vašem mišljenju moguće/korisno istodobno korištenje Pilfuda i kakvog biljnog preparata za jačanje kose (npr Phyto, Chronostim isl) ili losiona protiv peruti?

M.

dr. Krešimir Kostović

1. Postoji preparat Regaine koji se može nabaviti u RH.
2. Korištenje minoxidila i drugih preparata koje ste naveli je moguće, dozvoljeno, a ponekad i korisno.