Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

preporuka za kremu

vesna33

Moja trogodisnja kcer koja ima atopijski dermatitis ljecena je sa belogentom i geokortonom i sada su na tim mjestima ostale flekice, nesto slicno kao modrice. Da li ce se to povuci i postoji neka krema koju biste preporucili za obnovu koze? Da li je normalno da su na tim mjestima gdje su koristeni kortikosteroidi izrasle dlacice? Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Promjene ("flekice"blunk koje opisujete na mjestima gdje su primjenjivani Belogent i Geokorton su postupalne promjene i one će tijekom nekoliko tjedan ili mjeseci spontano proći. Za regeneraciju možete primjenjivati Bepanthen mast. Dlačice na mjestima primjene kortikosteroida su nuspojava kortikosteroida.