Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

problem kože

eduard

Po koži trupa pojavile su mi se mrlje sivo-smeđe boje, bile su male oko 1 cm a sada su se proširile do 6-7 cm. One su tamnijeg obruba a prema sredini svijetlije. Koža je suha na tom mjestu i svrbi.
Molim va s za savjet! Hvala

dr. Dinko Kaliterna

Savjetujem da do pregleda kožu njegujete s Maslacom za tijelo od Jericha najbolje ili s Bepanthen intesiv losionom. Bitan je pregled jer treba isključiti gljivice ili upalu kože što zahtjeva drugu terapiju. Uzrok je sigurno banalan i ne brinite se.