Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

neurovegetativni eritem lica

marko

mozete mi kakvu kremu preporuciti za neurovegetativni eritem lica?probao sam eucerin,ne pomaze!je ima kakva ucinkovita terapija?unaprijed hvala

dr. Krešimir Kostović

Za Vaš problem nema učinkovite terapije. Nažalost, to je jedini točan odgovor.

marko

Mozete bar napisati ime bolesti na latinskom ili engleskom?...Trebam naci neke bar kreme koje ce to ublaziti,jer na stranu estetikiu,cesto uzasno pece i boli.