Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

problemi na penisu

tenfour

Nekoliko dana nakon prvog seksualnog odnosa, koji je bio prije više godina, pojavili su mi se crveni prištići po glaviću. Nakon nekog vremena su popucali, ništa iz njih nije izašlo, samo je ostala suha koža, kao nakon gljivica. Ubrzo se i to povuklo, jedino, kao da se cijelo to crvenilo preselilo oko samog vrška penisa, na izlazu mokraćnog kanala. i danas je ovdje. povremeno osjećam kao da me lagano svrbi, ali ne glavić nego kožica oko njega, koja se s vremena na vrijeme malo upali, ali nakon par dana prođe, jedino mi se nakon završetka upale, par dana prhuta to mjesto na kožici. Sada su mi se na glaviću, opet pojavili, ako ne isti, a onda vrlo slični crveni prištići i osjećam lagani svrab po kožici, te određeni neugodan osjećaj na penisu, opisao bih to kao da ga osjećam. Seksualni odnos nisam imao cca. 2 tjedna, s time da već duže vrijeme imam istu partnericu. Fotografija bi tu bila od velike koristi, ali ne vidim na koji način bih je mogao poslati.

Lenka Oremović, dr. med.

Budući da vaši problemi postoje povremeno već par godina a po opisu koji ste naveli teško je reći pobliže o ćemu s eradi preporučam vam pregled kod dermatovenerologa.