Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

SOS-akne

apple*

poštovanje!
ovak...problem akni je moj dugogodišnji problem koji se riješava uglavnom neuspješno
pila, mazala, liječila..uglavnom sve i svašta isprobavla..po preporuci 3-4 dermatologa..ne u isto vrijeme
al nije bilo dugotrajnih i uspješnih posljedica...
prije 2 mjeseca počela piti kontr.pilule LOGEST i akne su se umnožile...i to one crvene i bolne
i što sad?
prekinuti sa tim pilulama?
il čekati možda se stabilizira?
općenito koji je Vaš savjet?
kud krenuti i kome?
što napraviti?
jer doista, vjerujte, sve i svašta isprobala

hvala!

Lenka Oremović, dr. med.

Kako navoditr akne su vaš dugogodišnji problem,obišli ste više liječnika i provodili različitu terapiju s slabim rezultatom.
Akne su bolest mladenkenačke dobi koje se dana još uvijek ne mogu potpuno izliječiti ali su mogućnosti liječenja i držanja bolesti pod kontrolom tako velike da zapravo ne bi trebalo bii mladh ljudi s težim oblikom akne.
Uspjeh liječenja ovisi naravno o odabiru prave terapije ali isto tako o tome kakao se ona provodi.Mladi ljudi su obično nestrpljivi ,žele brze rezultate a kod akna to nije moguće-akne se lijeće strpljenjem!
Preporučam vam da se obradtite dermatologu koji će vam po potrebi napraviti i obradu,odrediti liječenje koje ćete trebati redovito provoditi par mjeseci da bi se vidio učinak.