Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

problemi s kosom

imam 17 godina i imam problema s kosom.ispada i masti se.moram je prati svaki dan u najboljem slucaju svako dva dana jer je vec tada uzasno masna.ispada mi vec duze vrijeme i njezin volumen je upola manji nego prije 6 mjeseci.negdje na internetu san procitala kako gazirana pisa(coca cola light) i orbit zvake imaju nekog utjecaja na ispadanje kose.pijem coca colu previse i to znam i zanima me da li je moguce da je to uzrok ispadanja?
i ako imate neki savjet da smanjim opadanje kose
unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Malo je vjerojatno da je Coca Cola uzrok opada kose. U svakom slučaju premladi ste Vam kosa pojačano ispada. Obratite se dermatologu da se utvrdi uzrok i vrsta opada kose.