Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

puknuće vena na penisu

boki112

poštovani, danas sam primjetio da na penisu ima proširene vene na jednom, malo istaknute iznad kože..na dva mjesta imam kao modrice ili podljeve na kožu penisa, koje baš izgledaju kao modrice...u posljednje vrijeme često upražnjavam spolni odnos i masturbiram..možete li mi dati neki savjet

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

To će proći za tjedna ili dva. Pripazite kod gore navedenih aktivnosti.