Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

revivogen

f

Ne znam da li ste čuli za preparat revivogen navodno je vrlo učinkovit protiv androg. alopecije i ako jeste vaše mišljenje i može li se naći u hrvatskoj?
ZAHVALJUJEM

dr. Krešimir Kostović

Riječ je preparatu u ampulama koji se nanosi lokalno. Riječ je o preparatu od prirodnih sastojaka. Osobna iskustva s njim nemam, ne može se nabaviti u Hrvatskoj, a ne vjerujem previše u njegovu djelotvornost.