Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Sinus Perinodalis gl.

Edo2007

Postovani,

Prije nekoliko dana sam u predjelu vrha trticne kosti osjetio kvrzicu koja je postala bolna da dodir. U zadnjih par dana je narasla i po izgledu je ocito da se radi o nekakvom upalnom procesu. Danas sam posjetio Dermatologa koji mi je pored atibiotske terapije predlozio da nakon smirivanja upale, operativnim putem uklonim korjen ovog problema. Interesuje me da li je operativnu put jedini nacin rjesavanja ovog problema i koji je u biti uzrok nastanka ovog problema.

Unaprijed zahvalan.

Dinko Kaliterna, dr. med.

Savjetujem tretman kirurga da putem operacije trajno riješi vaš problem što je jedini ispravni način. Tegobe nastaju zato što neke dlake urastaju ispod površine kože uslijed uvlačenja kože te se stanice s površine kože ne ljušte van nego ostaju zarobljene ispod površine kože što uzrokuje upalu.