Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

spirih pharma - preparati za sunčanje?

anja

molim vas da mi date misljenje o koristenju sredstava za suncanje Spirig pharme? Koliko je to iznad ili ispod kvalitete sredstava za suncanje marke Vichy ili Eucerin.

Od ove tri tvrtke koja je najpouzdanija zastita?

Inace imam jako puno madeza i mrljica i moram jako paziti na kreme za suncanje pa vas molim iskren odgovor.

dr. Dinko Kaliterna

To vrhunska firma te je teško reći koja je najbolja, ja osobno koristim Spirig te je dajem ostalim članovima moje obitelji, krema imaju prednosti zbog liposoma i dugotrajne zaštite te odlične teksture dok ostake kreme su takođwer jako dobre no radi se individualno što kome paše, moj izbor je prvo Spirig a onda Eucerin