Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Svrbež na penisu te bol iznad njega

Markot

Pozdrav!
Pisao sam u tebi crvenilo i svrbež na penisu ali ne znam da li sam uspio poslat poruku pa za svaki slucaj i ovdje :
Imao sam nezasticeni spolni odnos prije 3 dana te mi je jucer poceo svrbez na penisu,
tocnije kozica na razmaku izmedju glavica i donjeg dijela penisa.
Nemam nikakvih crvenila ali sam primjetio malo ljustenja na donjem podrucju glavica te kozici kada se nategne pa me to zabrinulo.
Danas sam uz to poceo osjecat bol na dodir na podrucju izmedju penisa i trbuha,
ali puno vise prema dolje (negdje par centimetara iznad penisa) pa me jos zanima jel to povezano sa spolnim odnosom
ili je mozda posljedica napora od vjezbanja trbusnih misica.
Unaprijed hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da se kod Vas ne radi o ničemu što bi zahtjevalo terapiju, niti je potreban pregled liječnika. Bolovi nemaju veze sa spolnim odnosom.