Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

uriage i trudnoća

asi26

Poštovani, zanima me da li smijem kozmetiku Uriage Hyseac za problematičnu kožu (inače sadrži aha kiselinu) koristiti tijekom trudnoće? Uglavnom, da li može na bilo koji način ova kozmetika štetiti bebi? Unaprijed hvala na odgovoru!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da gore navedenu medicinsku kozmetiku možete koristiti. Ipak, konzultirajte se i s Vašim ginekologom.