Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

usi

imam dijete koje je u vrticu gdje je dobilo usi,toga smo se rijesili ali ponavaljamo svakih tjedan dana za svaki slucaj.Nedavno joj je pocela opadat kosa, vise nego normalno,jeli moguce da je to od usiju?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pojačano opadanje kose ne bi bilo izrokovano ušima koje su izlječene. Prije bi moglo biti od sredstava protiv ušiju, te izbjegavajte preventivno pranje kose sredstvima protiv ušiju. To nije potrebno.