Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

zadebljanje crvenilo i bobice male

ivo333

imam zadebljanje na samom vrhu glevice to se crveni i po glavicu imam sitne bobice primjetne tek pri erakcij
bio sam kod ljecnika obavio sve pretrage sve dobro pio antibiotike za infekciju sad su mi dali za alergiju jos me ne prolazi
pomagajte hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Po opisu i po nalazima kod Vas se radi o urednom nalazu i tek nešto izraženijim normalnim žlijezdama na spolovilu.

ivo333

da ali nisam dodo da sam imo kontakt sa sumljivom senskom posto sam bio pijan i prezervativ mi je puko nakon toga mi se taj problem pojavio neznam sad sam uzeo ampicilin pit uz ove tablete za alergiju sto mi je jedan dematolog propiiso trenutno se nalazim u Poljskoj.
a evo ljekovi sto su mi davali ovdje dermatolozi
Cipronex 500 mg,flucofast,Doxyratio M, Pimafucort 15g,Travocort, to sam sve trosio nije mi pomoglo. iso sam ponovo do Dermatologa test krvi, mokrace i uzorak sa penisa na bakterije ti nalazi svi ok al i dalje imam taj problem i sad mi je propisao Lirra 5 mg 28 tabletica na 1 dan ak mi to ne pomoogne uputi me je da se javim urologu neznam sta da cinim vise.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

I dalje mislim isto kao prije. Ali preko računala mogu samo nagađati, ali ne i sa sigurnošću dati potvrdu da Vam nešto je ili nije.