bakterii

anetapp

Ve molam za sovet
Dolgo vreme sum sklona na bakterii. clamidija-terapija po antibiogram sleden bris imam ureoplazma. Pak terapija sleden bris enterokoka i kandida. Ova mi se slucuva podolgo vreme. Vo brak sum zaedno so mene i soprugot prima terapija. Celiot ovaj period dodeka sum pod terapii sakajki da se izlacam nemam seksualni odnosi.
Za odrzuvanje na vaginalnata flora kontinuirano pijam laktogin.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Morate oboje popiti terapiju a te nakon 3 tjedna ponoviti cervikalne briseve. Do tada odnosi sa zaštitom.