Krvarenje

deja-vz

Postovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 23. 10. koja je stigla nakon 60 dana ciklusa, Danas 20 dan ciklusa opet sam prokrvarila uz lagane grceve, napuhnutost i bolne grudi.
Malo me to zbunilo i neznam je li menatruacija ili nesto deseto. Inace su mi ciklusi od 23- 60 dana sta je normalno kod mene ali tak rano jos nikad nisam dobila (ako je to uopce menatruacija). Kolicina je uobicajena.
Trebam pregled? Da cekam ili??
Puno hvala!
Deja

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o anovulacijskim ciklusima možda pcos-om uvjetovani..Sugeriram UZV pregled i obradu .