Bol u donjem djelu stomaka

BuBiCaA

Pozz,ovako dva dana prije menstruacije sam imala odnos,dobila je na vrijeme i bila je normalna i trajala je 5 dana..proslo je 10 dana od menstruacije al ja imam bolove u donjem djelu stomaka...od cega bi moglo da bude? ne vjerujem da je trudnoca u pitanju...?! bolovi traju vec 5 dana i svakim danom sve vise boli...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, svakako se ne radi o trudnoći. Bol u donjem dijelu trbuha može imati stotinjak uzroka. Najčešće su upale jajnika i jajovoda, upale u rodnici, upale u mokraćnom sustavu, ciste, polipi, endometrioza. itd. Svakako da se ustvrdi koji je uzrok savjetujem ginekološki pregled i UZV i to čim prije.